Зйомка серії відеороликів для ТМ “Доларен”

Client: Наброс Фарма Пвт. Лтд.
PROJECT: Зйомка серії відеороликів для ТМ Доларен

Гель «Доларен» – комбінований лікарський препарат, який надає комплексну знеболювальну, протизапальну, судинорозширювальну і зігріваючу дію. До демонстрації всіх переваг гелю команда підійшла творчо. У ролику літня сімейна пара: активна дружина – і пиріжки замісити, і в гості сходити, а чоловік постійно бурчить і скаржиться, що у нього все болить. Переконати буркуна скористатися гелем «Доларен» ні до чого не приводять. Сила футболу, а точніше сила удару дружини, переконали горе-героя.

Зйомку проводили камерою Arri на кіноплівку 16 мм, що несказанно потішило операторську групу і режисера – є, щось магічне в зйомці на плівку ……

Тарас Босак, виконавчий продюсер, Liberty Communications:

«Першою локацією був вуличний стадіон, де молодь грала в футбол, а героїня ролика відважно забивала переконливі фінти в небо».

Холодний вітер, сніг і мороз змушували кутатися в шарфи і пледи. Всі з нетерпінням чекали, коли ж закінчимо першу частину і перемістимося в атмосферу домашньої кухні, сонячної і затишної, а головне, теплої.

І ось ми на другий локації. Нехай за вікном похмуро і холодно, 18-ти кіловатний прилад за вікном створює ілюзію теплого дня і сонця.

Проект розбили на 2 етапи, першу частину знімали, коли ще йшов сніг – «зимовий варіант». А у квітні дозняли другу частину – «літній» варіант. Тут вже дія відбувається на стадіоні із зеленою травичкою і справжнім сонечком.

Над проектом працювали:

Виконавчий продюсер: Тарас Босак

Режисер постановник: Олексій Шапарев

Оператор постановник: Володимир Шкляревський

Гафер: Максим Рубан