Портфоліо

our
clients

ОКСАНА
МИРОНЕНКО
Менеджер по маркетингу
AIR FRANCE KLM
LIBERTY

Авіакомпанії Air France-KLM в Україні працюють з мережевими агентствами, з якими співпрацюють "материнські компанії" по всьому світу. Щойно в українського офісу з'явилася можливість працювати з локальною агенцією, ми без вагань звернулися до агенції Liberty, з якою і ведемо успішну професійну співпрацю кілька останніх років.

ВАДИМ
КОЛОДНИЦКИЙ
Бренд-менеджер
ПСГ «Ковальская»
LIBERTY

Liberty є одним з наших постійних креативних партнерів з 2011 року. За цей час було реалізовано багато проектів з брендингу, розробки креативних матеріалів для рекламних кампаній наших житлових будинків, створення сайтів, анімації банерів тощо. Команда зарекомендувала себе як надійний розробник, який розуміє наші завдання, терміни і, головне, дає якісний результат.

Марина
Цимбал
Спеціаліст з маркетингу
та PR компанії «Атлант-М
Китайські автомобілі»
LIBERTY

Відділення «Атлант-М Китайські автомобілі» відкрилося 3 роки тому.
Під кожну з 4-х марок авто потрібно було розробити:
дизайн сайту, макети для бордів та друкованих матеріалів, логотип мережі.
З усіх запропонованих варіантів найбільш оригінальними і інформативними були ідеї компанії Liberty Communications. Три роки роботи показали, що рішення РА Liberty завжди відповідають поставленим цілям.

НАТАЛЬЯ
ПАСЕЧНИК
Начальник Управления
маркетинга и рекламы
АСК «ИНГО Украина»
LIBERTY

Liberty Communications є розробником корпоративного сайту АСК "ІНГО Україна" (www.ingo.ua). Ми співпрацюємо вже понад чотири роки. Молодий колектив, який швидко і професійно вирішує поставлені завдання - це відмінна риса агентства.

ВИКТОРИЯ
ПОПИЧКО
Директор по маркетингу
компании "АИС-Автозапчасти"
LIBERTY

Коли виникла необхідність додати "ковток свіжого повітря" в наявний бренд "АІС-Автозапчастини" через розширення діяльності компанії - появу нових бізнес-проєктів - автомаркетів "Стоп&Гоу", то запропоновані ідеї РА "Ліберті" виявилися найкреативнішими та найрезультативнішими.

ВИТАЛИНА
БУРОВСКАЯ
Начальник департамента маркетинга
и управления продаж
ООО «АВТО ПРОСТО»
LIBERTY

ТОВ "Авто Просто" дякує рекламному агентству "Ліберті" за тривалу та плідну співпрацю, чудові ідеї, що запам'ятовуються, та макети для наших рекламних кампаній Програми "АвтоТак".

ОЛЬГА
ПАПРОЦКАЯ
Руководитель
отдела рекламы
группы компаний «АИС»
LIBERTY

З рекламним агентством Liberty Communications працюю вже два роки. РА "Ліберті" на постійній основі розробляє нам креатив макетів по брендах - SsangYong, Geely..., а також відеоролики. Хочу сказати велике людське "Спасибі" цій творчій команді, яка робить свою роботу не тільки якісно і супер креативно, а й з розумінням завдань замовника.

СЕРГЕЙ
КОЗАЧОК
Провідний спеціаліст
з просування торгових марок
ВАТ Холдинг «ТіС»
LIBERTY

В основі успішного проведення ребрендингу ТМ "Булкін" лежать тривалі партнерські відносини з Liberty, на основі яких ми отримали, в стислі терміни, яскраву барвисту упаковку відповідно до очікувань нашого споживача. На мій погляд, гідний результат ребрендингу став можливий за повної взаємодії замовника та агентства.

ЮЛИЯ
ЗАДЕРЯКА
Начальник отдела
маркетинга и рекламы
Юг-Контракт
LIBERTY

Рекламне агентство Liberty зарекомендувало себе як надійний, стабільний і креативний партнер, якому можна доручити будь-яке складне завдання і бути впевненим у тому, що його буде виконано якісно і вчасно.

LIBERTY LIBERTY
LIBERTY LIBERTY
LIBERTY LIBERTY
LIBERTY LIBERTY
LIBERTY LIBERTY
LIBERTY LIBERTY
LIBERTY LIBERTY